sobota, 3 stycznia 2009

Rozwiązanie konkursu!!!!! Hura, hura!!!!!

Nadeszła pora rozwiązania mojego antyczerwono-zielonego konkursu!

Pierwsza nadesłała zdjęcie Paula, rozwaliły mnie te kieszonki u prawego aniołka... i jego mina. (Miało nie być zielonego, i doszłyśmy do wniosku, że mech się nie liczy, bo jest tłem - to tak, jakby pokazać dekorację na choince.)

..........................................................................................................................................................................

Jako drugie nadeszło zdjęcie od Luny77 . Tu ukłuło mnie serducho, bo nie umiem robić gwiazdek, a bardzo bym chciała mieć zimową firankę całą z różnych szydełkowych śnieżynek. Pewnie nie problem wziąć i się nauczyć:), ale... w każdym razie gwiazdki trafiają na listę rzeczy do nauczenia się, może nawet dodziergam się do firany na przyszłą zimę.


I to by było na tyle... Ponieważ losowanie z dwóch losów byłoby nudne, nagrody-niespodzianki dostają obie uczestniczki.
Do Pauli adres mam, Luna, jeśli tylko ma ochotę, niech pisze na sara-pisze(at)wp.pl i udostępnia adres...

Podsumowanie: wyszło w tym roku tak, że jak nie czerwony i zielony, to biały. Dziękuję Wam za udział, mam nadzieję, że jak coś równie mądrego przyjdzie mi jeszcze do głowy, to nie zawiedziecie! :)

7 komentarzy:

rudlis pisze...

Piękne prace :)))
I znowu żal, że ja nie opanowałam nic z szydełka...

Sara pisze...

Rudlis, czekam właśnie, i pewnie nie tylko ja, aż złapiesz za szydełko! No może już wreszcie pora?!! :))) Na pewno Twoje prace byłyby niesamowicie oryginalne i dałoby się w nich dopatrzeć wpływu origami - tak mi się coś zdaje.

joanna pisze...

aniołki bossskie ;)

olla pisze...

Nie wiedziałam, że ogłosiłaś taki konkurs, widać później trafiłam na Twój blog i choć czytałam wstecz, to widac nie dość dokładnie:)
Obie prace są świetne :)

paula_71 pisze...

Youpi!!!!!!!!!!!!Ale się cieszę :D Szkoda,że tylko dwie prace nadesłane.Bo nie wiem czy bym wygrała :P
Na przyszłość dziewczyny się postarają i będzie co oglądać!
p.s.jeszcze nie ma maleństwa

annqaa pisze...

Ale ładniusie:)
Czeka na Ciebie mała niespodzianka:) Sprawdz na moim blogu:)

Pozdrawiam,
Ania

Luna77 pisze...

Bardzo cieszę się Saro, że wzięłam udział w Twoim konkursie, a jeszcze bardziej, że dostanę od Ciebie niespodziankę :D.Adres już wysyłam. Co do szydełka, to wystarczy na początku dobrze opanować łańcuszek, a potem już idzie łatwo - na pewno dziewczyny dacie radę i bacznie będę wyglądała Waszych prac :).
No to czekam na nastepne, równie ciekawe konkursy i pozdrawiam serdecznie! :)