poniedziałek, 20 października 2008

Biżuteria na już


Takie trójkoralikowe kolczyki zrobiłam w 10 min. Drucik jest fajny, bo kolorowy. Takie je sobie wyobraziłam i takie wyszły, co bardzo mnie cieszy.
No to od razu bransoletkę, skoro tak sprawnie poszło (15 min).
Inspiracją było wbrew pozorom nie morze i literatura skandynawska pełna prostoty bla bla bla, tylko fakt, że nie miałam w co się ubrać do czarnego golfu.
Machnęłam i polecę w tym zaraz do pracy.
Naprawdę gorąco namawiam wszystkich do kombinowania stroju lub jego części we własnym zakresie, o ile się oczywiście da. To JEST - czasami, owszem - ale jednak na ogół:) - rozbrajająco proste.


7 komentarzy:

Królewna pisze...

Po prostu trzeba miec fantazję ;), bo jak napisał Tomasz Mann "Odrobina fantazji wystarczy, by życie jawiło się nam jako coś fantastycznego" :)

aeljot pisze...

Baaardzo ładne, a do tego jesli zrobione w 10 czy 15 minut to czego dokonałabyś mając np godzinę.... :)

festoon pisze...

No,samowystarczalna jesteś;)

Sara pisze...

Dziękuję za słowa wsparcia ;)

Królewno - Ty to wiesz, jak mnie podejść:) Thomas Mann to moja wielka, dogłębna, wyjąca miłość (wręcz Liebe);

Aeljot - kolczyki 10, brans. 15 - godzina by chyba nie pomogła, bo inwencja się tu skończyła. Zauważam po raz kolejny, że grunt to koncepcja, a reszta idzie już raz raz;

Festoon - no potrzeba matką wynalazków, jak to mówią...

Gdyby udało mi się kogoś zachęcić tym wpisem do pokombinowania, zamiast wizyty w BijouBirgitte, to byłabym z siebie bardzo, bardzo zadowolona...

Królewna pisze...

Sara, brałam udział w seminarium literackim o Tomaszu Mannie :P - cały semestr tylko Tomasz M. Nie pałam do niego jakimś szczególnym uczuciem, lubię jego eseje polityczne... Ale zdanie, które Ci napisałam wyżej, stało się jednym z kluczowych w moim życiu ;)

anne pisze...

przysłowia mądrością narodu: "potrzeba matką wynalazków" :))
świetny komplet, samodzielnie wykonana biżu to dla mnie mistrzostwo świata!! :)) ale sama się chyba nie zdecyduję (na razie w planach mam mydełka)
pozdrawiam

joanna.ka pisze...

Kolczyki piękne, ale również filiżanka ze spodeczkiem cudna :))