poniedziałek, 8 grudnia 2008

Some love my blog :)

Czeka mnie miły obowiązek nominowania kilku blogów do nagrody:


...i wytłumaczenia się z wyboru. Kolejność oczywiście nie gra roli.

1) Bynajmniej nie w rewanżu za otrzymaną nagrodę, a w podziękowaniu za możliwość zwiedzenia pięknego miasta, a potem odpoczęcia po wirtualnych spacerach w przytulnym domu Globalistki. Gliwice stały mi się bliższe, na pewno łatwiej mi teraz będzie zwiedzać je "w realu". Bardzo, bardzo lubię też dużą dozę wyszperanych informacji - niejako znak firmowy Autorki. No i recenzje prosto od bibliotekarza:)
2) Chętnie nominowałabym blog
Sztukownia, niestety jest on od dawna zamknięty. Niemniej nominuję jego rozsypane teraz po sieci Autorki za powalający profesjonalizm i pierwszy(?) taki blog w polskiej Sieci. Śledziłam pilnie.
3) Drychę - choć nie wszystkie jej prace do mnie przemawiają, podziwiam i popieram:) wyłamanie się ze słodko-amerykańskiego stylu w scrapowaniu i niekonwencjonalne posługiwanie się tą konwencją;)
4) Paulę, ziomalkę na uchodźstwie, za ciepło, jakie bije z jej emigranckiego domku, inspirowanie i epatowanie spokojem:)
5)Rudlis za robienie karkołomnych origami i za wprawę w tej sztuce, przekładającą się na ilość - to niesamowite, kiedy i jak udaje się zrobić tyle cudeniek o tak wysokiej jakości!!
6) Słuchajcie, kończę wymieniać, bo trwałoby to i trwało a z każdą nową osobą rosną szanse na pominięcie kogoś, kogo bym wcale nie chciała pominąć.

4 komentarze:

rudlis pisze...

Heh, jestem zawstydzona ;)
Gratuluję Tobie wyróżnienia i jednocześnie
bardzo dziękuję za wyróżnienie :D

paula_71 pisze...

Dzięki za wyróżnienie :D super ujęłaś to za co mnie wyróżniasz :) jest mi bardzo milusio teraz :D i miska się cieszy!
Pozdrawiam serdecznie

globalistka pisze...

Saro dziękuję za wyróżnienie, a przede wszystkim za miłe słowa. Bardzo się cieszę, że mam możliwość poznania tak sympatycznej osoby jaką jesteś. Pozdrawiam serdecznie :)

Drycha pisze...

och dziękuję, bardzo mi miło :)
zaraz pochwalę się na blogu :)